Otevírací doba

Pondělí - Pátek 8:00 - 20:00
Sobota - dle dohody

Kadeřnictví Gabriela  Brno

Merhautova 134, Brno - Černá Pole
Profesionální služby pro Vaši krásu a zdraví

Objednávky

Kadeřnictví
Andrea:  608 441 331
Adéla: 608 169 294


Prodej kosmetiky REVLON

Poslední novinky

Akce září

ORUFLUIDO AMAZONIA Řada Orofl...

Akce kadeřnictví srpen

Profesionální ...

UniqONE SUCHÝ ŠAMPON

UniqONE SUCHÝ ŠAMPON Absorb...

C.R.E.A.M

VÝJIMEČNOST V OŠETŘENÍ VLASŮA ...

Lastin shape

SHAPE-Á-PORTER představuje las...

OROFLUIDO ASIA

OROFLUIDO ASIA THE ZEN BEAUTY ...

Diskuze Kadeřnictví Gabriela

Vaše názory, podněty, připomínky a dotazy. Napište nám svůj názor.

Potřebuje poradit?

Koupili jste si u nás nějaký přípravek nebo aplikaci? Potřebujete poradit? Napište nám.
     
 • Odpověděl(a) Simona v úterý, 25 březen 2014, 05:19 · Skrýt · #1
  Dobrý den. Chci se vás zeptat na mořský keratin. Kdysi jsem o této regeneraci četla různé články, ale tak nějak jsem se nedočetla na které vlasy se to hodí? Děkuji, Simona.
  • Kadeřnictví Gabriela - před více než měsícem
   Dobrý den, mořský keratin je silná regenerace vlasů, tudíž vhodný pro všechny typy, protože regenerace není nikdy dost. Na rozdíl od Brazilského keratinu nenarovná vlasy, takže je vhodný i pro ty klientky, které si chtějí zachovat vlnky.
 •  
 • Odpověděl(a) Monika v čtvrtek, 27 březen 2014, 04:53 · Skrýt · #2
  Dobry den. Mám na vás prosím prosbu. Barvím se už několik let na černo. Ale přála bych si změnu s výsledkem středně hnědé a v tom světlý melír. Půjde mi to nějak prosím? Černou si celou dobu barvím doma, ale s touto změnou si na to samozřejmě netroufám. Můžete mi poradit jak na to? Nebo zda se k vam rovnou objednat a pomohli by jste mi se zbavit té černé? Děkuji za odpověd. Pěkný den.
  • Kadeřnictví Gabriela - před více než měsícem
   Dobrý den, s dnešními kvalitními materiály už není stažení barvy takový problém, ovšem barvy z drogerie jdou docela špatně, takže bych Vám tuto náročnou proceduru rozhodně nedoporučila dělat doma, nemuselo by to skončit dobře. Máme zde všichni tel. čísla, stačí se objednat........
 •  
 • Odpověděl(a) verča v úterý, 05 srpen 2014, 04:01 · Skrýt · #3
  Dobrý den, chodím do tohoto kadeřnictví už dlouhou dobu a neměnila bych. Chodím k paní Andrejce, ale myslím, že jsou všichni moc šikovní a hlavně velice příjemní. Prostředí je taky moc hezké, celkově se tady člověk cítí velice dobře a odejde opravdu odpočinutý. Děkuji vám.
 •  
 • Odpověděl(a) Vercus7 v čtvrtek, 04 září 2014, 12:55 · Skrýt · #4
  Dobrý den,barvím se už celkem dlouho teď jsem asi 3-4roky na tmavě hnedou. Chtěla bych blond s hnědým melírem, ale netroufám si to obarvit sama. Jen vůbec nemám představu kolik by to mohla stát?
 •  
 • Napsal(a) Kadeřnictví Gabriela v neděle, 07 září 2014, 02:17 · Skrýt · #5
  Dobrý den, bohužel Vám nemohu říct přesnou cenu, záleží na množství a ceně použitého materiálu. Z Vašeho dotazu není úplně jasné, jestli budete do barvy kterou teď máte chtít blond melír, nebo úplně jinou barvu a do ní teprve hnědý melír. V obou případech je cena naprosto rozdílná. Melír by byl cca do 700,- Kč i se střihem a konečnou úpravou, ale pokud by se musela barva nejprve stahovat tak je to cca 1200,- Kč, taktéž i se střihem a konečnou úpravou. Záleží ovšem i na délce a množství vlasů.
 •  
 • Odpověděl(a) vandicka v středa, 03 prosinec 2014, 02:05 · Skrýt · #6
  Dobrý den, chtěla bych se zeptat na použitou kosmetiku při umývání vlasů. Ještě druhý den po stříhání mi nádherně voní vlásky, jsou krásně jemné, poddajné a vzdušné. :) Jaká je značka, cena, je někde k dostání i pro veřejnost, nebo se dodává pouze do kadeřnictví? :) jinak střih pecka, poradenství pecka, personál usměvavý a zkušený, ceny jsou doslova ubohé za tak fantastický výsledek, jednoduše dokonalost! vaše kadeřnictví navštěvuju již dva roky a budu navštěvovat i nadále :))
 •  
 • Napsal(a) Kadeřnictví Gabriela v úterý, 06 leden 2015, 03:17 · Skrýt · #7
  Dobrý den, na mytí vlasů, stejně jako na ostatní úkony používáme kosmetiku Revlon professional. Nabízíme ji i k prodeji a dostupná je opravdu pouze v kadeřnických salonech.
 •  
 • Odpověděl(a) Andrea v neděle, 17 květen 2015, 04:45 · Skrýt · #8
  Dobrý den, používáme výhradně profesionální kosmetiku Revlon. Na všechny přípravky i šampony této firmy se můžete podívat v našem katalogu a popřípadě zakoupit při další návštěvě. Jsou k dostání pouze v kadeřnictví, nikoli v drogeriích.
 •  
 • Odpověděl(a) Lída v pátek, 19 červen 2015, 12:09 · Skrýt · #9
  Dobrý den,
  chtěla jsem se zeptat zda-li je u Vás možné zrealizovat moji představu.

  Mám vlasy do pasu - hodně zničené. Potřebovala bych nějakou regenerační kůru + zastřihnout konečky cca 10cm + asi trvalou (?) - od poloviny vlasů ke konci vlnité vlasy do větších loken.

  Pokud by to u Vás bylo možné zrealizovat, kolik by byla přibližně výsledná suma za tuto práci?
  Děkuji za odpověď,
  Štrausová L.
 •  
 •  
  Napsal(a) Kadeřnictví Gabriela v pondělí, 28 listopad 2016, 03:49 · Skrýt · #10
  Dobrý den, velice se omlouvám, že odpovídám tak pozdě, ale trochu mě v poslední době zlobila technika .
  Regenerační kůra je samozřejmě možná, máme jich dost na výběr, ale regenerace vlasů se úplně neslučuje s trvalou ondulací. Notabene pokud máte tak dlouhé vlasy jak píšete, trvalá by Vám moc dlouho nevydržela. Lepším řešením by asi byl pěkný střih popřípadě zajímavá barva, ale je to spíš na osobní domluvě. Zatím přeji pěkný den
Vaše odpověď

Přihlaste se pro novinky, aktuality, akční ceny a slevové kupóny do našeho kadeřnictví!

Copyright © 2000-2014, Kadeřnictví Gabriela. All rights reserved.
www.wgf.cz - tvorba webových stránek