Otevírací doba

Pondělí - Pátek 8:00 - 20:00
Sobota - dle dohody

Kadeřnictví Gabriela  Brno

Merhautova 134, Brno - Černá Pole
Profesionální služby pro Vaši krásu a zdraví

První a jediná permanentí barva bez amoniaku s obsahem elixíru

Síla arganového, kyperského a lněného oleje je tajemstvím nového barevného elixíru Orofluido Color Elixír.
Spojení olejů s precizností barvy zaručuje perfektní výsledek  permanentního probarvení vlasů bez amoniaku s delikátní vůni oleje Orofluido. Maximální výsledek, maximální péče o vlasy.

ZAŽIJTE PERFEKTNÍ BARVU
Orofluido Colour Elixir byl vytvořen na základě zkušeností a tajemství olejů, které v kombinaci s novými  alkalizačními složkami, zvýrazňují barvu a zajišťují proniknutí pigmentů do vlasu, aniž by  poškodily vlasové vlákno.
Orofluido Colour Elixir je příjemně vonící permanentní barva na vlasy bez amoniaku, která nejen perfektně kryje šediny, ale také respektuje vlastnosti vlasu a dodává jim výjimečný lesk. Maximální zážitek, který uspokojí jak stylisty, tak klienty.

  • MAXIMÁLNÍ VLASOVÁ PÉČE
  • 100% KRYTÍ
  • ZESVĚTLUJÍCÍ EFEKT AŽ O 3 TÓNY
  • BAREVNÁ PŘESNOST
  • NEUVĚŘITELNÝ LESK

Teplá, smyslná vůně

Vůně, která dává pocit péče a důmyslnosti. Citrusový nádech se příjemně spojuje s jemným květinovým arómatem. Zanechává stopy vanilky, jantaru a vzácných dřevin: čistá exotika a tajemno. Díky úplné nepřítomnosti amoniaku je Orofluido hair colour dokonalý zážitek vůně. Přirozená senzace, kterou bude klient milovat. Cesta k původně krásným vlasům díky využití olejů v dávných dobách.

Arganový olej

Extrahovaný z plodů Argánie trnité. Arganový olej je bohatý na vitamín E a esenciální mastné kyseliny. Posiluje vlasy a dodává hedvábnost. Olej proniká do vlasů, dodává jim jemnost a pružnost.

Šáchorový olej – Kyperský olej

To je olej s vysokým obsahem mastných kyselin a tokoferolu, které poskytují přirozenou obranu proti volným radikálům. Dodávají vlasům hebkost a objem, vlasy jsou poddajné, hladké a pružné.

Lněný olej

Semena lnu setého jsou zdrojem vzácného oleje, který uhlazuje vlasovou kutikulu, dodává uniformitu a kontrolu a poskytuje vlasům ochranu. Výsledkem jsou působivé, lesklé vlasy, které zachycují a odráží světlo.

Orofluido Colour Elixir obsahuje výbornou směs olejů, které tvoří na vlasovém vlákně nepropustný film a zajišťují proniknutí pigmentů do vlasového vlákna. Silná trojkombinace olejů, umožnila vyvinout výjimečně jemný barvící elixír s alkalickým činidlem bez parfemace, který nepoškozuje vlasovou kutikulu.
Díky spříznění s vlasovým keratinem se arganový, šáchorový a lněný olej rozptýlí uvnitř vlasového vlákna, tím dochází k výjimečné výživě vlasů, které jsou poté lesklé, hebké a pružné bez ohledu na to, jak často se vlasy barví.


Účinné mechanismy olejové směsi Orofluido Colour Elixir:

  • nepropustný film
  • arganový olej
  • šáchorový olej
  • lněný olej
  • pigmenty

Unikátní a inovované složení dvou produktů, jejichž spolupůsobení zaručuje perfektní výsledek.

ČASTÉ OTÁZKY

Jakým způsobem lze vytvořit permanentní barvu bez amoniaku?
U permanentních barev začne barva působit při prvním kontaktu s peroxidem vodíku. Amoniak otevírá kutikulu vlasů, což zaručuje proniknutí pigmentů do vlasového vlákna. Orofluido barevný elixír využívá inovovanou technologii, jemného alkalického činidla Ethanolaminu (MEA) v kombinaci s unikátní kombinací olejů. Díky tomuto složení dochází k probarvení vlasů bez narušení kutikuly.

Jaký je rozdíl oproti ostatním permanentním barvám?
Složení neobsahuje amoniak a tím maximálně respektuje vlasové vlákno s výsledkem permanentního probarvení. Vlasy jsou jemné, barva krásně voní a je jemná k vlasové pokožce.

Proč zvolit Orofluido barevný elixír?
Protože pečuje o vlasy, dodává výjimečný lesk a zaručuje výsledek permanentní oxidační barvy.

Jaké změny jsou viditelné okamžitě?
Přímočarý způsob míchání a aplikace. Jas barvy. Prokrytí bílých – šedivých vlasů bez přimíchání přírodních odstínů. Instantní efekt okamžitého pročesání, jemnost a lesk vlasů.

Jaká je trvanlivost barvy?
Trvanlivost barvy je identická s trvanlivostí vysoce kvalitní permanentními barvami..

Je Orofluido šampón vhodný pro následné ošetření?
Ano, Ph šamponu je lehce kyselé mezi 5,3-6,3. Jelikož barvy neobsahují amoniak, není nutné použití kyselejšího produktu pro uzavření kutikuly vlasů.
Barvení je díky jemné vůni mnohem příjemnější a stav valů se s každým barvením zlepšuje.

 

Přihlaste se pro novinky, aktuality, akční ceny a slevové kupóny do našeho kadeřnictví!

Copyright © 2000-2014, Kadeřnictví Gabriela. All rights reserved.
www.wgf.cz - tvorba webových stránek